FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 10267328
nr 1026 7328
ARMCHAIR
Elias Svedberg för NK, 'Safaristolen',
Elias Svedberg för NK, 'Safaristolen'
Condition: slitage, skador
800
SEK 400
Monday Mars 21 2016
at 18:21:58
16/3 12:52:26
350 kr
19/3 07:27:42